Hakkımızda

Grup Auto, Aksarayda 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. 10 yıldır aile şirketi olarak sektörde adını duyuran Grup Auto ''Aracına özen gösterenlerin adresi" olarakta bilinmektedir.

Grup Auto, kuruluşu ile birlikte çevre il ve ilçelerde kısa sürede tanınmıştır. Kendine has stilleri ile kurum kültürü oluşturmayı başarmış olup bu sayede sektörde lider konuma yükselmişlerdir. Birçok alanlarda hizmet vermeye devam etmektedirler.


Otomobillere "Baştan Aşağı Bakım"


Grup Auto 10 yıldan bu yana otomobillerin baştan aşağı bakımlarını yapıyor. En büyük kazancı müşterilerinin yüzünü güldürmek olan Grup Auto her geçen gün portföyüne yeni müşteriler eklemektedir. Grup Auto A’dan Z'ye birinci sınıf işçilik yapmakta, tüm onarımları orijinaline uygun gerçekleştirmekte ve bu sayede müşteri memnuniyeti kazanmaktadır.

Grup Auto, hasarlı araçların yanı sıra sigorta şirketlerinin kaskoladığı araçların hasar onarımını da yapmaktadır. Araç sahiplerinin tercihine göre motor, mekanik, elektrik, elektronik, bilgisayarlı arıza tespit ve onarımı, alt takım onarımı ve yedek parça teminini gerçekleştirmektedir.